Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Lindholm Kimmo kse.lindholm@gmail.com 040 516 9401
Hallituksen jäsen Hiljanen Jarkko jarhil@gmail.com +358407594742
Hallituksen jäsen, Sihteeri Lehtola Hanna hanna.lehtola@tvo.fi 040 674 0711
Hallituksen jäsen, Joukkueenjohtaja Lehtonen Ari ari.lehtonen@kuki93.net +358445383777
Varapuheenjohtaja, Rahastonhoitaja Niemenmaa Jarkko jarkko.niemenmaa@boliden.com 040 821 5951
Hallituksen jäsen Paavola Jarno jarnop85@gmail.com 040 413 4535
Hallituksen jäsen Rajala Mika mika.rajala@axe-tech.fi 044 767 9765
Hallituksen jäsen Salminen Ari salmiali@gmail.com 045 137 4290
Valmennuspäällikkö, Vastuuvalmentaja Kulmala Ari ari.kulmala@pp3.inet.fi 040 535 1110
Kuparikiekko Jr ry
«  Kesäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930