Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Lindholm Kimmo kse.lindholm@gmail.com 040 516 9401
Hallituksen jäsen Hiljanen Jarkko jarhil@gmail.com +358407594742
Hallituksen jäsen, Sihteeri Lehtola Hanna hanna.lehtola@tvo.fi 050 3074507
Hallituksen jäsen, Joukkueenjohtaja Lehtonen Ari ari.lehtonen@kuki93.net +358445383777
Varapuheenjohtaja, Rahastonhoitaja Niemenmaa Jarkko jarkko.niemenmaa@boliden.com 040 821 5951
Hallituksen jäsen Paavola Sonja sonja.paavola@outlook.com 0456303971
Hallituksen jäsen Rajala Mika mika.rajala@axe-tech.fi 044 767 9765
Hallituksen jäsen Rissanen Sami asto1975@gmail.com 0400859306
Hallituksen jäsen Salmi Riikka riikka.salmi@kokemaki.fi 044 020 0884
Hallituksen jäsen Salminen Ari salmiali@gmail.com 045 137 4290
Valmennuspäällikkö Järvistö Erno erno.jarvisto@pp.nic.fi 044 327 3005
Kuparikiekko Jr ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Kategoriat